Про компанію Продукція Нормативні документи Контакти Новини Акції
 
Понад 5 000 найменувань
постійно в наявності

 Сертифікати

 Додаткові послуги

  Гаки

Гаки прохідні ГП 16.1, ГП 16.2, ГП 20.1, ГП 20.2 використовуються для підвіски затискачів натягальних та підтримувальних, на які кріпиться СІП. Гаки кріпляться до опор за допомогою пластин з гайкою через наскрізний отвір в опорі.

 

 

Гаки виготовляються із стального прута та покриваються цинком методом гарячого цинкування.

Гак прохідний розпірний ГР 12 застосовується для підвіски натягальних та підтримувальних затискачів.

Розпірні гаки використовують як на опорах з отворами, так і на стінах будівель та споруд в яких можна зробити відповідні отвори.

Гак монтажний ГМ 12 застосовується для кріплення затискачів натягальних (кінцевих) до стін будівель або інших плоских поверхонь. Гаки кріпляться на стіні за допомогою шурупів або дюбелів.

Гак бандажний ГБ 12 застосовується для кріплення затискачів підтримувальних та натягальних на трубостійках.

Гаки ГН 16, ГН 20 що накручуються, призначені для кріплення затискачів підтримувальних та натягальних (кінцевих) з протилежної сторони стояка і використовуються з гаками прохідними. Виготовляються гаки із стального прута і оцинковуються методом гарячого цинкування. Гаки виготовляються діаметром М16 і М20.

Гак на стрічку ГС 16 покритий методом гарячого цинкування, застосовується для кріплення до опор без отворів. Він кріпиться за допомогою стрічок та пряжок, які виготовлені із нержавчої сталі.

Гаки універсальні ГУ 12, ГУ 16, ГУ 20 застосовуються для підвішування натягальних та підтримувальних затискачів до всіх типів опор та стін будівель. Монтуються за допомогою нержавчої стрічки та скрепи на опорах, та за допомогою дюбель/гвинтів до стін будівель чи інших плоских поверхонь.


Гаки КХ застосовуються для кріплення натягальних і підтримувальних затискачів до стійок опор на прямих ділянках та при внутрішніх кутах повороту ліній.


Гак, хомут, шпильки виготовляються із прута гарячого цинкування, кутник - сталь гарячого цинкування.