Про компанію Продукція Нормативні документи Контакти Новини Акції
 
Понад 5 000 найменувань
постійно в наявності

 Сертифікати

 Додаткові послуги

Інструмент

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МОНТАЖУ ПРОВОДІВ ТА АРМАТУРИ

Ролики монтажні

Ролики монтажні застосовуються для прокладання самоутримних ізольованих проводів на час монтажу ліній по проміжних опорах. Ролики монтажні РМ 1 застосовуються на прямих ділянках ліній, та на кутах повороту ліній до 30°. Ролики монтажні РМ 2 застосовуються на кутах повороту ліній до 90°.

Конструкція роликів передбачає їх швидкий демонтаж.


Панчохи кабельні

Панчохи кабельні застосовуються для з’єднання монтажного тросу з проводами і кабелями для прокладання ліній по монтажних роликах. В залежності від перерізу проводів застосовують панчохи різних діаметрів. Конструкція панчох не пошкоджує ізоляції.


Вертлюг (поворотна обойма)

Поворотна обойма (вертлюг) застосовується для розмотування проводів і кабелів з барабанів та бухт для запобігання утворення петель. Встановлюється між кабельною панчохою та монтажним тросом.


Лебідки ручні

Лебідки ручні застосовуються для натягання проводів під час монтажу ПЛІ. В залежності від натягального зусилля під час монтажу лебідки застосовують одно- або двотонні.


Жабка

Жабка ЖУ 120 застосовується для фіксації самоутримних ізольованих проводів під час натягання ПЛІ. В залежності від перерізу проводів щоки жабки можуть бути розвернені на 180°. Конструкція жабки не пошкоджує ізоляції.


Динамометри

Динамометри застосовуються для контролю нормованого зусилля натягу самоутримних ізольованих проводів під час монтажу. В залежності від натягального зусилля під час монтажу динамометри застосовують одно- або двотонні. Встановлюються між жабкою та лебідкою.


Клини відокремлюючі

Клини відокремлюючі застосовуються для відокремлення однієї жили із скрутки самоутримних ізольованих проводів для встановлення відгалужувального затискача.


Динамометричний ключ

Ключ динамометричний застосовується для контролю нормованого зусилля затягування затискачів (відгалужувальних / натягальних). Момент затягування вказаний на корпусі затискача.

Виставлення динамометричного ключа на відповідний момент докручування здійснюється відтягуванням поворотної головки та повертанням її до певного значення на шкалі. Після цього ставиться головка на місце з метою захисту ключа від зміни попередньо виставленого зусилля. Ключ може використовуватися як на затягування, так і на відпускання затискачів.

Насадки до динамометричного ключа

Насадки до динамометричного ключа застосовуються для монтажу затискачів (відгалужувальних / натягальних) з різними розмірами гайок. Для монтажу лінійної арматури застосовують насадки 13, 17, 19 мм, та насадку шестигранник 6 мм.

Ключ динамометричний ізольований

Ключ динамометричний ізольований застосовується для докручування елементів різних типів затискачів, де встановлюється необхідна величина сили затягування. Ключ повністю ізольований та може використовуватися при роботах під напругою до 1000 В.


Насадки до ізольованого динамометричного ключа

Насадки до ізольованого динамометричного ключа ST 125 - ST 127 та ST 128 застосовуються разом з ізольованим динамометричним ключем, з метою докручування затискачів відгалужувальних, натягальних і затискачів, що проколюють ізоляцію. Насадки ізольовані та пристосовані для роботи під напругою до 1000 В. Розміри насадок – 13, 17, 19 мм (ST 125, ST 126, ST 127), та насадка шестигранник (ST 128).


Ключ шестигранний

Ключ шестигранний застосовується для докручування відгалужувальних затискачів Z 106, Z 206. Ізольована ручка дозволяє використовувати ключ для роботи під напругою.


Тримач затискачів

Тримач затискачів застосовується для притримання  відгалужувальних  затискачів ЗВ ..., Z ... та ін. під час їх докручування динамометричним або шестигранним ключем. Ізольована ручка дозволяє використовувати ключ для роботи під напругою.


Щітка сталева

Застосовується для усунення окису алюмінію з алюмінієвих поверхонь перед нанесенням контактної пасти при встановленні затискачів або з'єднувальних муфт.


Ніж для зрізування ізоляції

Ніж для зрізування ізоляції з фіксованим лезом застосовується для зняття ізоляції з ізольованих проводів та кабелів низької напруги.


Ножі кабельні

Ніж для різки кабеля з лезом прямим або у формі гака застосовується для безпечної роботи під напругою до 1000 В змінного струму і 1500 В постійного струму. Протестований в умовах підвищеної вологи під напругою 10 кВ. Зручна ручка з упорами із ПВХ. Висока міцність і термостійкість ножа.


Контактна паста

Контактна паста наноситься на очищені алюмінієві поверхні для запобігання окису та корозії контактних з’єднань. Очищення контактної поверхні та нанесення контактної пасти зменшує перехідний опір і його зміну та гарантує безаварійну роботу.


Пристрій для натягу стрічки бандажної

Пристрій для натягу стрічки бандажної застосовується для натягання та загину сталевої стрічки під час монтажу гаків і дистанційних бандажів до опор. Пристрій обладнаний ножем для відрізання стрічки.


Прес гідравлічний ручний

Прес гідравлічний ручний застосовується для опресування з’єднувальних гільз та наконечників. В комплект входять матриці розміром від 10 до 300 мм2.


Матриці

Матриці типу Е застосовуються для опресування гільз ізольованих типу MІPT. В залежності від розміру гільзи підбирається матриця: Е 140, Е 173 або Е 215.