Про компанію Продукція Нормативні документи Контакти Новини Акції
 
Понад 5 000 найменувань
постійно в наявності

 Сертифікати

 Додаткові послуги

 Затискачі натягальні

Затискачі натягальні (анкерні) застосовуються для кріплення СІП до опор, стін будівель та споруд. Конструкція затискачів запобігає проковзуванню проводів із затискача і не пошкоджує ізоляцію. Правильно здійснений монтаж затискачів гарантує надійне кріплення повітряної лінії та безпеку експлуатації.

В залежності від довжини прогону і перерізу проводів в скрутці, монтаж може виконуватися з рівня землі, та безпосередньо на опорі.

Затискачі натягальні ЗН 1.1 та ЗН 2.1 застосовуються для кріплення ізольованих проводів відгалужувальної повітряної лінії, або лінії освітлення до стін будівель та споруд з кутом повороту до 150°.

Ці затискачі мають з'ємне вушко, що дає можливість їх кріплення до будь-яких конструкцій.

Затискачі натягальні ЗН 1.2 та ЗН 2.2 застосовуються для кріплення ізольованих проводів відгалужувальної повітряної лінії до стін будівель та опор з допомогою стандартних гаків.


Пластикові частини затискачів виконані з армованого скловолокном поліаміду, стійкого до ультрафіолетового випромінювання, впливу вологи та перепадів температур; затискаючі вкладки затискачів - алюмінієве литво; ручки зі сталі гарячого цинкування або нержавчої сталі, а метизи покриті цинком методом гарячого цинкування або гальванізації.

Затискачі натягальні ЗН 1.5, ЗН 2.5 та ЗН 2.5-1 застосовуються для анкерного кріплення самоутримних ізольованих проводів відгалужувальних і магістральних повітряних ліній до стін будівель та опор за допомогою гаків. ЗН 1.5 призначений для кріплення 2-х жильних проводів, а ЗН 2.5 — 4-х жильних проводів відповідно.


Пластикові частини затискачів виконані з армованого скловолокном поліаміду, стійкого до ультрафіолетового випромінювання, впливу вологи та перепадів температур; а металеві частини покриті цинком методом гарячого цинкування або виконані з нержавчої сталі.


Затискач натягальний ЗН 2.5-1 призначений для кріплення 4-х жильних проводів до будь-яких конструкцій.

Затискачі натягальні ЗН 2.3, ЗН 2.4 та ЗН 2.6 застосовуються на ПЛІ та призначені для кріплення ізольованих проводів головної повітряної лінії до опор з допомогою стандартних гаків або інших пристроїв.

Пластикові частини затискачів виконані з армованого скловолокном поліаміду, стійкого до ультрафіолетового випромінювання, впливу вологи та перепадів температур; а металеві частини покриті цинком методом гарячого цинкування або виконані з нержавчої сталі.

Особлива відмінність затискачів ЗН 2.3 і ЗН 2.6 від затискача ЗН 2.4 в тому, що ручка затискачів є клинового типу, що забезпечує краще кріплення проводу під час експлуатації.

Проте корпус затискача ЗН 2.4 також має клиноподібну форму, а роз'ємні бокові пластини дозволяють змонтувати затискач до будь-яких типів конструкцій (в тому числі гаки закритого типу).