Про компанію Продукція Нормативні документи Контакти Новини Акції
 
Понад 5 000 найменувань
постійно в наявності

 Сертифікати

 Додаткові послуги

 Затискачі проколюючі

 

 

Затискачі проколюючі призначені для СІП, мають таку конструкцію, що зубці, які проколюють ізоляцію розміщені на пластинах, та охоплюють зверху і знизу тільки одну жилу проводів. Зубці затискача виконані таким чином, щоб забезпечити надійний електричний контакт між відгалужувальними та магістральними проводами. Корпус такого затискача виготовляється з синтетичного матеріалу, стійкого до ультрафіолетового випромінювання та низьких від'ємних температур. Проколюючі зубці виготовляються з алюмінієвого сплаву, а гвинти покриваються цинком методом гарячого цинкування або гальванізовані. В затискачах на зубці накладається стикова паста та одягається гумовий ущільнювач, що забезпечує герметичність з'єднання з проводом. Ці затискачі мають зривну головку, що дає можливість при монтажі не використовувати динамометричного ключа, а докручування може здійснюватися звичайним монтажним ключем.

Затискач відгалужувальний ЗВ 1.1.2 застосовується на самоутримних ізольованих проводах для підключення відгалужень від ПЛІ. Затискач відгалужувальний ЗВ 1.1.2 застосовується для підключення відгалужень від неізольованих ЛЕП та для виконання з’єднань СІП з контуром повторного заземлення нульового проводу. Монтаж проводиться без застосування спеціального інструменту.

 

Затискачі відгалужувальні ЗВ 1.2.2 і ЗВ 1.2.4 застосовуються на самоутримних ізольованих проводах для підключення відгалужень від ПЛІ. Затискач відгалужувальний ЗВ 1.1.1 застосовується для підключення відгалужень від неізольованих ЛЕП та для виконання з’єднань СІП з контуром повторного заземлення нульового проводу.

Затискач відгалужувальний ЗВ 2.1.1 застосовується для підключення відгалужень від неізольованих ЛЕП, для виконання з’єднань СІП з контуром повторного заземлення нульового проводу та заживлення світильників вуличного освітлення. Затискач відгалужувальний ЗВ 2.2.1 застосовується на самоутримних ізольованих проводах для підключення відгалужень від ПЛІ. Монтаж проводиться за допомогою тримача затискачів та динамометричного ключа.


Затискач відгалужувальний ЗВ 1.2.0 застосовується на самоутримних ізольованих проводах для підключення світильників вуличного освітлення від ПЛІ.
Затискачі Z 206, які мають однаковий діаметр охоплення магістрального та відгалужувального проводу, можуть застосовуватися для з'єднання розриву магістралі.
Затискач Z 106 застосовується для підключення відгалужень від неізольованих ЛЕП та для виконання з'єднань СІП з контуром повторного заземлення нульового проводу.
Затискач Z 1061 застосовується на самоутримних ізольованих проводах для підключення відгалужень від ПЛІ. Монтаж проводиться за допомогою тримача затискачів та динамометричного ключа.Затискачі Р2х95, Р3х95 застосовуються на самоутримних ізольованих проводах для підключення відгалужень від ПЛІ.